Професійна система світлодіодного освітлення

Операційний світильник

Luvis M/L 200

Світильники Luvis L200 и Luvis M200

> Максимальна інтенсивність 120,000 LUX
>3 режими вибору колірної температури (3,800 K/4,300 K/4,800 K)
> Відмінна глибина освітлення (L1 + L2 125см)
> Високий рівень передачі кольору 95 Ra
> Рівень передачі червоного кольору – R9 90
> Настроюваний фокус (Ø20см ~ Ø30см)
> Відмінний ефект розсіювання світла від 54 світлодіодних лампочок (50% ~ 100%)
> Запатентована технологія освітлення Dentis
> Відсутність ультрафіолетового випромінювання і найнижчий рівень теплового випромінювання
> Інтуїтивна панель управління з сенсорним екраном
> Знімна та автоклавована ручка
> Ергономічний і зручний дизайн
> Додаткова опція: HD камера (вбудована і зовнішня)
> Максимальна інтенсивність 160,000 LUX.
> 3 режими вибору колірної температури (3,800 K/4,300 K/4,800 K)
> Відмінна глибина освітлення (L1 + L2 150см)
> Високий рівень передачі кольору 95 Ra
> Рівень передачі червоного кольору – R9 90
> Настроюваний фокус (Ø20см ~ Ø30см)
> Відмінний ефект розсіювання світла від 96 світлодіодних лампочок (75% ~ 100%)
> 4 інтелектуальних датчика для регулювання інтенсивності
> Запатентована технологія освітлення Dentis
> Відсутність ультрафіолетового випромінювання і найнижчий рівень теплового випромінювання
> Інтуїтивна панель управління з сенсорним екраном
> Знімна та автоклавована ручка
> Ергономічний і зручний дизайн
> Додаткова опція: HD камера (вбудована і зовнішня)

Властивості світла, які потрібно враховувати в медичному освітленні

Індекс передачі кольору

Для визначення якості передачі кольору джерела світла використовують такий вимірювальний параметр як індекс передачі кольору Ra. Індекс передачі кольору характеризує рівень відповідності природного кольору тіла видимому (удаваному) кольору цього тіла при освітленні його даним джерелом світла. Максимальне значення коефіцієнта Ra становить 100. При цьому всі кольори освітлюваного об’єкта сприймаються як при денному освітленні. У цьому випадку вони будуть здаватися “природними”. Чим нижче значення Ra, тим гірше передаються кольору освітлюваного об’єкта. У медицині особливо важливу роль відіграє індекс передачі кольору R9 (червоний колір), оскільки вкрай складно диференціювати різні відтінки червоного при освітленні тканин і крові.

Температура кольору

Однією з важливих характеристик джерела світла є колірна температура. Колірна температура – це температура абсолютно чорного тіла, при якій воно випускає випромінювання того ж колірного тону, що і розглядається випромінювання, і, відповідно, при різних температурах має різний колір. Спочатку це темно-червоний, потім червоний, після цього помаранчевий, потім жовтий, нарешті, білий, а при дуже високих температурах світло-блакитний. Кожен колір має свою колірну температуру, яка вимірюється в Кельвінах. Шкала колірних температур Кельвіна починається з абсолютного нуля (-459,67 ° F / -273 ºC).

Комфортне світло

У разі якщо температура кольору низька, а інтенсивність освітлення висока, виникає ефект втомлених очей. При тій же інтенсивності освітлення висока температура кольору дає більш яскраве робоче поле. Таким чином комфортним вважається світло, де дотримується баланс між інтенсивністю (яскравістю) і температурою кольору. Luvis S200 дозволяє налаштовувати обидва цих показника, щоб хірург міг встановити найбільш комфортний для очей режим.
Світлодіодний світильник є екологічно чистим джерелом світла в порівнянні зі звичайними лампами. Він не містить важких металів і працює протягом тривалого періоду з мінімальним споживанням електроенергії. Термін служби світильників Luvis-M200 / L200 становить до 50 000 годин.

Зручна для користувача технологія

Синхронізована інтуїтивна панель управління

У світильниках Luvis-M200 / L200 використовується сенсорний датчик управління, за допомогою якого хірург тільки одним дотиком може контролювати інтенсивність світла, розмір світлової плями і колірну температуру. Для легкого доступу хірурга до панелі управління під час операції панель управління синхронізується з суб-ручкою. Легко обертається важіль на центральній ручці також допомагає хірургам не відволікатися від операційного поля.

Налаштування розміру світлової плями

Відрегулюйте розмір світлової плями відповідно до Вашого операційним полем для усунення відволікаючих чинників.
max 30 см
min 20 см
6 режимів

Інтелектуальний датчик

Інтелектуальний датчик виявляє перешкоду і автоматично збільшує інтенсивність. Таким чином, LUVIS-L200 може забезпечити більш стабільне освітлення.

Ефект розсіювання світла

Всі медичні світильники пройшли тест на розсіювання світла для забезпечення бездоганного освітлення під час виконання хірургічної операції. Светильнки Luvis-M200 / L200 мають відмінний ефект розсіювання світла в порівнянні з іншими існуючими медичними світильниками.
Luvis-M200: 50~100%
Luvis-L200: 75%~100%

Налаштування колірної температури

Можливість налаштування колірної температури (4,300 K/4,800 K 3,800 K) допоможе хірургам підібрати найбільш підходящий і комфортний колір освітлення.

Базова технологія

CIS (Канальна система освітлення)

Канальна технологія освітлення допомагає запобігти значному зниженню інтенсивності при збільшенні розміру світлової плями. При збільшенні розміру світлової плями, інтенсивність зменшиться тільки на 5%, в той час як у інших виробників спостерігається зниження до 50%. Канальна технологія освітлення забезпечує постійне і добре освітлене робоче поле.

Система гібридного світлодіодного освітлення

> Забезпечує економну витрату енергії, що веде до зниження тепловиділення.
> Дає можливість змінювати колірну температуру і розмір світлової плями, не збільшуючи споживання енергії і тепла.
> Забезпечує на 30% більше ефективності в порівнянні зі звичайним відбивачем.

Однорідність світла

Важливою особливістю освітлення є однорідність світла. Її також називають величиною ‘D50 / D10’. D50 і D10 – це діаметр світлового поля навколо його центру, який закінчується там, де освітленість досягає 10% і 50%. Більш високий рівень однорідності може підтримувати однорідність світлової плями незалежно від розміру фокуса. Таким чином, можна створити більш широку робочу зону. Luvis-M200 / L200 забезпечує чудову однорідність – більше 60%, що значно вище стандартного рівня.

Глибина освітлення

Вимірюється відстань між точкою максимальної інтенсивності освітлення в центрі освітленої області (1 метр від поверхні, що випромінює світло) і точкою, освітленої на 20% від максимальної інтенсивності. Відстань вимірюється як в напрямку поверхні, що випромінює світла (L1), так і в протилежному напрямку (L2). Сума цих значень (L1 + L2) дає глибину освітлення. Більш високий рівень глибини освітлення особливо важливий у випадках вузьких і глибоких ранових каналів.
Luvis-L200 забезпечує чудову глибину освітлення:
Ec x 60%: 85см
Ec x 20%: 150см

Холодне світло

Світлодіодна технологія дозволяє світильників Luvis-M200 і L200 не нагріватися. Операційний світло повинен сприяти зниженню інтенсивності випромінювання, так як тепло висушує операційне поле. Рекомендується не перевищувати 1000 W / m2, але всі хірургічні світильники luvis і так виділяють набагато менше тепла в порівнянні зі стандартами. Мінімальне тепловиділення буде запобігати пересихання ран пацієнтів під час хірургічного втручання.
Професійна система світлодіодного освітлення Luvis-L / M Series

З питань придбання продукції телефонуйте за номерами: