Набір для відкритого синус-ліфтингу SAVE LATERAL

Набір SAVE Lateral дозволяє робити вікно безпечно і швидко, якщо товщина кістки 1-3мм, якщо була перфорована мембрана при закритому синус-ліфтингу або в разі установки декількох імплантатів одночасно.

Не у всіх клінічних випадках можна з легкістю встановити імплантат. Причиною цього часто служить відсутність кістки. І якщо ця ситуація виникла на верхній щелепі, то можуть виникнути складнощі при нарощуванні кісткової тканини в зв’язку з близьким розташуванням гайморових пазух.

Верхньощелепна (гайморова) пазуха — парна, повітроносна порожнина, розташована навколо носа, розміри і форма якої розрізняються у людей. З цієї причини при установці імплантатів в задній частині верхньощелепної пазухи, в залежності від обсягу збереженої кісткової тканини до дна пазухи може знадобитися застосування методики синус-ліфтингу.

Операція синус-ліфтингу-підняття мембрани пазухи (Шнайдерова мембрана), представленої тонкою слизовою оболонкою і вистилає синус зсередини.

Наступний крок-це закладка кісткового матеріалу в задню частину гайморової пазухи. Залежно від висоти залишилася кісткової тканини вибір методу операції може відрізнятися.

Класичний / відкритий синус-ліфтинг. Це метод, при якому на бічній стінці верхньощелепної пазухи формується кісткове вікно, а мембрану піднімають безпосередньо, а потім простір заповнюється кістковим трансплантатом. Рекомендується у випадку з відносно невеликою залишковою висотою кісткової тканини.

Інструменти набору дозволяють робити бічне вікно синуса безпечно і швидко, якщо товщина кістки 1-3 мм при перфорації мембрани після закритого синус-ліфтингу або в разі установки декількох імплантатів одночасно.

Комплектація набору

LAD: Дриль для бічного підходу

LAD: Свердло для відкритого синус-ліфтингу застосовується для безпечної перфорації бічної стінки. Система безпеки з контролем глибини запобігає пошкодженню мембрани кістковою стружкою, забезпечує хороший огляд отворів і органічних структур (наприклад, кісткової перегородки під час свердління).

LAR: Ример для бічного підходу

LAR: ример для відкритого синус-ліфтингу (для відкриття бічної стінки у важкодоступних місцях). Спеціальний алмазний матеріал дозволяє уникнути пошкодження мембрани при прямому зіткненні.

LAC: Різьбяр для бічного підходу

LAC: Первинний різьбяр-перфоратор кісткової стінки для відкритого синус-ліфтингу

LAC: Дриль для бічного підходу

Використовується для більш акуратного свердління без зісковзування.

LAD: Різьбяр для бічного підходу

Використовується для безпечного проходження.
Система безпеки з контролем глибини.
Запобігає пошкодженню мембрани кістковою стружкою.
Забезпечує хороший огляд під час роботи.

LAR: Ример для бічного підходу

Відкриття бічної стінки у важкодоступних місцях.
Спеціальний алмазний матеріал дозволяє уникнути пошкодження мембрани при прямому зіткненні.

Кюрети для синуса

Використовуються для послідовного підняття мембрани.

Кюрети для синуса

Використовуються для послідовного підняття мембрани.

Хірургічний протокол

Відео застосування набору для відкритого синус-ліфтингу SAVE LATERAL

Погортайте наш каталог наборів та інструментів

З питань придбання продукції телефонуйте за номерами: